Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Dzień Papieski

Dzień Papieski

Dnia 16 października w Zespole Szkół Nr 1 po raz kolejny odbył się Dzień Papieski pod hasłem “Świętymi bądźcie” w którym brała udział cała społeczność szkolna.

Obchody tego dnia odbyły sie tradycyjnie w Kościele św. Stanisława Kostki w Limanowej-Sowlinach. Msza Święta poprzedzona była montażem słowno-muzycznym w wykonaniu uczniów kl. II G3/W: Izabeli Leśniak, Anny Kęski, Dominiki Biernat, Kamila Moskala, Jerzego Twaroga.

Teksty i prezentacja multimedialna przypomniały nam drogę Jana Pawła II, która uwieńczona została świętością.

Zespół CONSONANS – w składzie Justyna Król kl. II F/H, Marcelina Dudek kl. II G3/W, Aleksandra Guzik kl. IG1, Agnieszka Antkiewicz kl. I G1, Sandra Jarosz kl. III F/H, Radosław Szewczyk kl. II T2, Piotr Młynarczyk kl. IV b, Szymon Michura kl. II G3/W) – wykonał pieśni do słów Jana Pawła II: Duszo słowiańska duszo, VIII list do przyjaciela – Łado, Modlitwa oraz ulubioną oazową pieśń JP II Barkę.

Podczas uroczystości miało miejsce wręczenie nagród uczniom biorącym udział w Szkolnym Konkursie Plastycznym związanym z Dniem Papieskim oraz Dniem Patrona IV LO Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W tym roku tematem były Obrazy z życia Wielkich Polaków Świętego Jana Pawła II lub Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Oto laureaci:

I miejce: Aleksandra Dąbrowska kl. I M; Małgorzata Zwierczyk kl. I W
II miejsce: Monika Łękawa kl. I O/P
III miejsce: Jacek Młynarczyk kl. I M
IV miejsce: Wojciech Górczyk kl. I O/P
V miejsce: Agnieszka Ryś kl. I C

Gratulujemy!

Skip to content