Dzień Pierwszaka

Dzień Pierwszaka

Dnia 11 września Samorząd Uczniowski zorganizował dla nowo przybyłych uczniów Dzień Pierwszaka.

W tym szczególnym dniu brali oni udział w konkursie na najlepiej zgraną klasę. W szkole zrobiło się kolorowo, gdyż pierwszoklasiści przebrali się na wylosowany wcześniej kolor. Ponadto musieli zaprezentować hasło przewodnie swojej klasy i udzielić odpowiedzi na trzy pytania.

Pierwszaki powitani zostali po staropolsku: chlebem, solą i Schweppesem. Jury było pod wrażeniem zgrania wszystkich klas i ich ciekawych pomysłów, a w szczególności śpiewającego Wojtusia z I O/P. Zwycięzcą Dnia Kociaka została kasa 1b, która uraczyła nas swoją kreacją w barwach Groszkowego Kosmosu. Gratulujemy zwycięskiej klasie, która w nagrodę otrzymała darmowy wstęp na najbliższą zabawę szkolną (22 września). Chcemy podziękować wszystkim klasom za dostarczenie nam tego dnia wiele radości i uśmiechu.

Skip to content