Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Przystanek Ekonom

Przystanek Ekonom

Samorząd Uczniowski naszej szkoły nie przestaje nas zaskakiwać. To właśnie dzięki pomysłowi SU przy przejściu do internatu powstał „Przystanek Ekonom”. W tym miejscu możemy spokojnie zjeść śniadanie, poczytać czasopisma udostępnione przez szkołę, odrobić zadanie domowe. To idealne miejsce na odpoczynek, w dodatku bardzo klimatyczne. Krzesła i stoliki pojawiły się również w innych miejscach naszej szkoły.

Przystanek urządzony jest w dość nietypowym stylu. Na ścianie wisi kilka zegarów z aktualną godziną w różnych miastach z całego świata. Dominuje kolor czerwony. Całość świetnie wypełnia klimatyczna fototapeta.

Młodzieży bardzo podoba się ten pomysł. „Jest bardzo oryginalny a w dodatku funkcjonalny”- mówi jeden z uczniów. „Super! Bardzo podoba mi się ten wystrój”- komentuje jego koleżanka.

Dziękujemy Samorządowi na czele z przewodniczącą Agnieszką Leśniak z kl. 2T1 oraz Paniami opiekunkami – mgr Dorocie Żelasko i mgr Agnieszce Sułkowskiej za przygotowanie i realizację pomysłu, oraz Panu Dyrektorowi Eugeniuszowi Bogaczowi za udostępnienie środków do zakupu mebli i wystroju. Cieszymy się, że nasza szkoła staje się oryginalna i sprzyjająca nauce. Mamy nadzieję, że SU jeszcze wielokrotnie sprawi nam miłą niespodziankę, wprowadzając kolejne pomysły w życie naszej szkoły.

Skip to content