Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Konferencja SzOKZ

Konferencja SzOKZ

W naszym Zespole Szkół Nr 1 odbyła się kolejna konferencja zorganizowana przez Szkolny Ośrodek Kariery Zawodowej
Na spotkanie Szkolnego Ośrodka Kariery Zawodowej przybył Pan Jan Puchała – Starosta Limanowski oraz Zastępca Dyrektora Wydziału Promocji, Kultury I Turystyki Pani Justyna Tokarczyk.
Pan Dyrektor mgr Eugeniusz Bogacz przywitał zaproszonych gości.

Temat spotkania: Strefa Aktywności Turystycznej.

Starosta Powiatu Limanowskiego Pan Jan Puchała zaprezentował rozwój turystyki w regionie. Prezentacja dotyczyła inwestycji w Porębie Wielkiej. Głównym jej elementem była budowa kompleksu sanatoryjno-hotelowego wraz z basenami termalnymi oraz rozwiązania komunikacyjne w powiecie.
Spotkanie było bardzo ciekawe i cieszyło się wielkim zainteresowaniem młodzieży. Była bardzo wesoła i miła atmosfera.

Skip to content