Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

W zieleni spokój, radość i zdrowie

W zieleni spokój, radość i zdrowie

Zapraszamy chętnych do wsparcia naszej inicjatywy

W związku z akcją „Zieleń wokół szkoły” rozpoczęliśmy sadzenie roślin. Dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom za włączenie się w organizowana przez nas akcję. W dalszym ciągu możecie przynosić rośliny, aby otoczenie wokół naszej szkoły było piękniejsze!!! Zapraszamy chętnych do wsparcia tej inicjatywy.

Szczegółowych informacji udziela Samorząd Uczniowski.

Skip to content