Pożegnanie maturzystów

Pożegnanie maturzystów

“Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego…”

25.04.2014r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej miała miejsce szczególna uroczystość – pożegnanie uczniów klas maturalnych.
Świadectwa ukończenia szkoły średniej odebrało 348 abiturientów. Tę niepowtarzalną dla młodych ludzi i grona pedagogicznego uroczystość uświetnili zaproszeni goście: Starosta Powiatu Limanowskiego Jan Puchała, Dyrektor wydziału Edukacji i Sportu Artur Krzak, Przewodniczący Rady Rodziców Mieczysław Uryga oraz Zastępca Burmistrza Miasta Limanowa Wacław Zoń, a także rodzice wyróżnionych uczniów klas maturalnych.

Część oficjalną rozpoczął mgr Eugeniusz Bogacz – Dyrektor ZS Nr 1 w Limanowej witając zaproszonych gości, grono pedagogiczne oraz młodzież. Następnie wręczył dla rodziców najbardziej uzdolnionych uczniów listy gratulacyjne a uczniom nagrody książkowe.

Uczniowie klas młodszych pod kierunkiem mgr inż. Agaty Kozyra i opiekunów Samorządu Uczniowskiego mgr Agnieszki Sułkowskiej i mgr Doroty Żelasko pożegnali maturzystów prezentując montaż słowno – muzyczny pod hasłem przewodnim Fiodora Dostojewskiego ,,Życie to raj, do którego klucze są w naszych rękach”.

Oprawę muzyczną przygotował mgr Leszek Mordarski z zespołem wokalno-instrumentalnym “CONSONANS”.

Skip to content