Nasi artyści

Nasi artyści

Konkursy, warsztaty, wernisaże

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT pt “Nie daj szansy Aids”. Uczestniczyli w nim uczniowie z klas 1 naszej szkoły. 5 najlepszych prac zostało przesłanych do PSSE w Limanowej. III miejsce otrzymała uczennica z kl. 1 P ANETA WIERZYCKA, wyróżnienie – EWELINA SŁOWIKOWSKA z kl. 1F/H.

Warsztaty plastyczne w ZS Nr 1 w L-wej – Współpraca z Towarzystwem Przyjaciół Sztuk Pięknych w Nowym Sączu. W naszej szkole warsztaty odbyły się we wrześniu 2013r. Uczestniczyli w nich uczniowie z klas 1P, C, O/M, F/H oraz z 3O i 3T2. Realizowali prace w różnych technikach pt “Razem Bezpieczniej” .

Wernisaż dorocznej wystawy klubów twórczych “Przegląd TPSP 2013 pt. “Razem Bezpieczniej” odbył się 20.10.2013r. w Nowym Sączu w Galerii CIVITAS CHRISTIANA . Brali w nim udział artyści z TPSP oraz uczniowie z rożnych szkół i placówek oświatowych z którymi w/w twórcy przeprowadzili warsztaty.

Warsztaty zaowocowały przygotowaniem samodzielnej wystawy uczestników warsztatów. Wernisaż prac wykonanych na warsztatach odbył się 16.01.2014r. Wystawę można oglądać przez cały miesiąc w Galerii TPSP w Nowym Sączu na ulicy Jagiellońskiej 48 w środy od 13:00 – 17:00 i w piątki od 11:00 – 16:00 ZAPRASZAMY. Prace prezentują następujący uczniowie naszej szkoły: MARTA BUGAJSKA, ALEKSANDRA KURNIK, MARIOLA OPYD, ANETA WIERZYCKA, AGNIESZKA GÓRSZCZYK, ANGELIKA GROMALA, JUSTYNA KRÓL, ANITA PAWLIK, AGNIESZKA GIEMZIK, KAROLINA ZAPAŁA, MICHAŁ HACUŚ, KLAUDIA ZWIERCZYK, KINGA ZELEK.

Gratulujemy!

Skip to content