Święto Zawodów Limanowa

Święto Zawodów Limanowa

Dnia 21.11.2013r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 w Limanowej wraz z nauczycielami przedmiotów zawodowych uczestniczyli w ZSOiT w Limanowej w drugiej edycji “Święta Zawodów”, zorganizowanego przez Centrum Kształcenia Ustawicznego w Limanowej w ramach realizowanego projektu “Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”.

Uczniowie ZSNR1 w Limanowej zaprezentowali gimnazjalistom wszystkie typy techników i szkół zawodowych jakie występują w Naszej szkole. Stoiska cieszyły się ogromną popularnością, a zwłaszcza pokazy kuchni molekularnej, carvingu, rysunku technicznego, sprzętu geodezyjnego, weterynaryjnego, układanie flizów podłogowych na specjalnych płytach, obsługa kasy fiskalnej. Uczennice technikum hotelarskiego oprowadzały zwiedzających po stoiskach, a uczennice branży gastronomicznej częstowały gimnazjalistów ciastkami, napojami, lodami samodzielnie przygotowanymi na to Święto. Wyświetlana prezentacja o szkole, jej nowoczesnych pracowniach zawodowych oraz muzyka jaka towarzyszyła zwiedzaniu uatrakcyjniła pobyt na tej imprezie gimnazjalistom z wielu szkół powiatu limanowskiego.

Skip to content