Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Święto Zawodów Mszana Dolna

Święto Zawodów Mszana Dolna

Dnia 19 listopada 2013r. w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych przy ul. Starowiejskiej 4 w Mszanie Dolnej odbyło się Święto Zawodów w ramach realizacji projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce”.

Nasz Zespół Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej prezentował swoją ofertę edukacyjną, dotyczącą poszczególnych typów szkół: technikum ekonomicznego, technikum budowlanego, technikum geodezyjnego, technikum hotelarskiego, technikum handlowego, technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum weterynaryjnego, zasadniczej szkoły zawodowej.

Gimnazjaliści, podczas rozmowy z nauczycielami i uczniami naszej szkoły oraz na podstawie prezentacji i ulotek informacyjnych, mieli możliwość zapoznania się z procedurą rekrutacyjną, wykazem przedmiotów i ogólną tematyką zajęć w danym zawodzie. Uczniowie gimnazjum mieli także okazję zapoznać się ze sprzętem geodezyjnym i budowlanym oraz spróbować ciast i ciasteczek przygotowanych przez uczennice technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Skip to content