50 lat minęło jak jeden dzień …

50 lat minęło jak jeden dzień …

12 listopada 2013r. nasz Zespół Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej obchodził Jubileusz 50-lecia istnienia Szkoły.

Główne uroczystości miały miejsce na hali sportowej. Tam również o godzinie 11:00 pod przewodnictwem Księdza Biskupa Andrzeja Jeża – Ordynariusza Diecezji Tarnowskiej – była koncelebrowana Msza Święta na której zgromadzili się goście, absolwenci, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi, rodzice oraz uczniowie.

Uroczystość uświetnili politycy, władze powiatu limanowskiego, władze miasta, wójtowie gmin powiatu limanowskiego, dyrektorzy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu limanowskiego, przedstawiciele uczelni wyższych, emerytowani pracownicy, absolwenci szkoły.

Na ręce Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 Eugeniusza Bogacza składano pisma okolicznościowe, życzenia. Wręczano też odznaczenia, nagrody, podziękowania, listy gratulacyjne oraz stypendia dla zdolnej młodzieży.

Po części oficjalnej rozpoczął się program artystyczny w wykonaniu młodzieży naszej szkoły. Występy uświetniła, śpiewając dla zebranych, absolwentka „Ekonoma” Sylwia Zelek.

Skip to content