Awans uczennic do etapu centralnego Olimpiady o Procesie Inwestycyjno- Budowlanym

Awans uczennic do etapu centralnego Olimpiady o Procesie Inwestycyjno- Budowlanym

12.03  2024 r.odbył się etap okręgowy Olimpiady o Procesie Inwestycyjno -Budowlanym. Naszą szkołę reprezentowało 5 osób:  Oliwia Leja, Aleksandra Mamak i Wiktoria Stanik z klasy 2T1 oraz Krystian Ptaszek i Kacper Dąbrowski z klasy 5T1. Zakres pytań obejmował znajomość zagadnień prawa budowlanego oraz warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać obiekty i ich usytuowania. Partnerami i współorganizatorami Olimpiady są Politechniki: Krakowska, Świętokrzyska, Wrocławska, Lubelska i Śląska.

Uczennice klasy 2 T1:  Aleksandra Mamak i Wiktoria Stanik zajęły 2 i 3 miejsce na tym etapie olimpiady, awansując tym samym do etapu finałowego turnieju, który odbędzie się 23.04.2024 w Stalowej Woli.

Serdecznie gratulujemy!

Skip to content