W oczekiwaniu na Święta

W oczekiwaniu na Święta

Grudzień to wyjątkowy miesiąc. Każdy czeka na prezenty od Świętego Mikołaja. W tym czasie w naszej bibliotece książki można było wypożyczać w towarzystwie „Misiowych Mikołajów”.

Kolejne dni upływały w bardzo miłej i wesołej atmosferze.

Od 6 do 10 grudnia rozpoczął się również konkurs „Adwentowy kalendarz”, zorganizowany przez  nauczycieli języka niemieckiego i angielskiego we współpracy z biblioteką szkolną. Uczniowie pobierali z kalendarza adwentowego kod QR i rozwiązywali zadania przydzielone na dany dzień. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

Życzymy wszystkim czytelnikom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, chwili zadumy, momentu oddechu, a w nadchodzącym Nowym Roku niech zawsze towarzyszy Wam dobra książka.

Skip to content