Nasze uczennice wśród finalistów konkursu wiedzy o czasach i osobie bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego „Człowiek Niezwykłej Miary”

Nasze uczennice wśród finalistów konkursu wiedzy o czasach i osobie bł. Stefana Kardynała Wyszyńskiego „Człowiek Niezwykłej Miary”

            20 grudnia 2021r. ogłoszono wyniki etapu szkolnego II edycji OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O STEFANIE KARDYNALE WYSZYŃSKIM „Człowiek Niezwykłej Miary”, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkół Katolickich. Opiekę merytoryczną nad konkursem objął Instytut Prymasowski Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie.

Celem konkursu było kształtowanie postaw i promowanie wartości zawartych w nauczaniu Prymasa Tysiąclecia. W II etapie wzięło udział 90 uczniów z 29 szkół, którzy zmierzyli się z testem sprawdzającym wiedzę o Stefanie Wyszyńskim.

W kategorii SZKOŁA PONADPODSTAWOWA I PONADGIMNAZJALNA
do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowały się uczennice naszej Szkoły: Karolina Cynar z klasy 3Gp, Magdalena Kołodziej i Weronika Kędroń z klasy 3b.

Finał odbędzie się 10 maja 2022r.

Do konkursu uczennice przygotowały: p. Maria Michura i p. Iwona Bulanda.

Serdecznie gratulujemy!

Skip to content