Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Zaduszki

Zaduszki

02.11.2021 roku w internacie odbyły się Zaduszki o charakterze poetycko-muzycznym. Młodzież poznała genezę Dnia Wszystkich Świętych, odczytała znane wiersze i teksty, a także zaśpiewała kilka utworów o wartościowej i przejmującej treści, między innymi : „Radość najpiękniejszych lat” i „Dni których nie znamy”. Wydarzenie  przygotowały wychowawczynie: mgr Joanna Harbuz-Sędzik i mgr Sylwia Zelek-Golonka.

Skip to content