XXXV Międzynarodowy Salon Edukacyjny

XXXV Międzynarodowy Salon Edukacyjny

Maturzystko, Maturzysto!

Rekrutacja na studia na rok akademickie 2021/2022 jest niewiadomą zarówno dla uczelni, jak i maturzystów, którym nie jest łatwo przygotować się do egzaminów i trudno też podjąć: co, dlaczego i gdzie- warto studiować?

Dlatego zapraszamy do udziału w XXXV Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym Perspektywy 2021, który w tym roku odbędzie się wyłącznie online, podczas trzech kolejnych weekendów marca – co ułatwi maturzystom zapoznanie się z ofertą szkół wyższych.

Na każdej odsłonie Salonu prezentowana będzie oferta wszystkich uczestniczących w nim uczelni; szerzej promowane będą także na poszczególne grupy kierunków studiów:

-6 marca – kierunki społeczne, ekonomiczne i humanistyczne,

-13 marca – kierunki techniczne, ścisłe i rolnicze,

-20 marca – kierunki medyczne, sportowe i przyrodnicze.

W formule każdego wydarzenia są m.in. wykłady i spotkania inspiracyjne, przydatne do wyboru studiów (z naciskiem na formułę live), webinaria maturalne przygotowane przez okręgowe komisje egzaminacyjne, Strefa Konsultacji na stoiskach uczelni, gdzie maturzyści kontaktować się będą ze studentami i absolwentami odnośnie interesujących ich kierunków studiów. Spodziewamy się pytań dotyczących nie tylko rekrutacji, ale także studiów w systemie hybrydowym i online, programu specyficznego dla kierunku w danej uczelni, współpracy z partnerami zewnętrznymi, perspektyw pracy.

Zapraszamy do udziału w Salonie!

Sprawdź i zarejestruj się bezpłatnie: www.salon.perspektywy.pl

Skip to content