Trener Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS

Trener Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS

Zespół Szkół Nr 1 w Limanowej im. Józefa Piłsudskiego  dołączył do grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości.Od grudnia nasi uczniowie mogą korzystać z innowacyjnego narzędzia do nauki przedsiębiorczości – Branżowych Symulacji Biznesowych. Dzięki platformie edukacyjnej zyskają możliwość podejmowania realistycznych decyzji biznesowych podczas zarządzania wirtualną firmą, a lekcje przedsiębiorczości staną się jeszcze bardziej praktyczne.

Pozyskiwanie klientów i partnerów biznesowych, ustalanie cen, zakup urządzeń
i materiałów, a nawet zatrudnianie pracowników to zadania, z którymi już niebawem zmierzą się nasi uczniowie. Konkurując na wirtualnym rynku ze swoimi kolegami będą mogli przekonać się jak współzawodnictwo wpływa na prowadzenie własnej firmy.

W wirtualnej rzeczywistości młodzież wcieli się w rolę przedsiębiorców prowadzących firmy: remontową, eventową, oraz  biuro podróży.

Atrakcyjna forma wizualna, dostępność platformy online oraz wykorzystanie mechanizmów współzawodnictwa mają za zadanie zaangażować młodzież w rywalizację toczącą się w doskonale odwzorowanych warunkach rynkowych.

Jesteśmy przekonani, że udział w wirtualnej rywalizacji w ramach Branżowych Symulacji Biznesowych, będzie dla naszej młodzieży ,,pierwszym krokiem’’ w kierunku możliwości założenia w przyszłości własnej działalności gospodarczej. Stale podnosimy jakość kształcenia w naszej szkole i szukamy innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych, dzięki którym lekcje będą bardziej absorbujące i jednocześnie, praktyczne.

Nauczyciel jako mentor biznesu.

Nowe umiejętności zdobyli również nauczyciele, którzy podczas praktycznych warsztatów z ekspertami firmy REVAS zdobyli nie tylko wiedzę techniczną z zakresu obsługi narzędzia, lecz również tę dotyczącą prawidłowej oceny działań i postępów uczniów. Składa się na nią nie tylko finansowy wynik wirtualnego przedsiębiorstwa, ale także zadowolenie jego klientów i pracowników, rozwój, a nawet poziom zadłużenia wirtualnej firmy.  W naszej szkole, po przejściu dwuetapowego szkolenia oraz zdaniu egzaminu,

Certyfikat Trenera Branżowych Symulacji Biznesowych REVAS otrzymali:
mgr inż. Joanna Kozłowska, mgr Paweł Rapacz, oraz mgr inż. Paweł Dudczyk.

Dzięki wdrożeniu Branżowych Symulacji Biznesowych, nasza szkoła dołączyła do elitarnego grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości, do którego należą szkoły, uczelnie, instytucje oraz firmy z całej Polski.

Skip to content