Z życia internatu

Z życia internatu

Dnia 23 września br. odbyły się wybory  do samorządu MRI. Większością głosów przewodniczącą została Patrycja Zasadni. Urząd zastępcy przypadł Wiolecie Haras. Z kolei skarbnikiem została wybrana Klaudia Farganus.

Dnia 30 września br. w internacie był obchodzony Międzynarodowy Dzień Chłopaka. Dziewczęta obdarowały swoich kolegów słodkimi podarunkami.

Dnia 1 października odbyły się internackie otrzęsiny. MRI powitało nowych mieszkańców. W tym roku owe wydarzenie miało skromniejszą formę, w porównaniu do poprzednich lat. Mimo wszystko  zabawa była przednia.

Życie w czasie pandemii.
Rok 2020 okazał się być specyficznym. Świat opanował COVID-19. W związku z tym, wszystko się zmieniło… Obowiązkowo nosimy maseczki, często dezynfekujemy ręce, zachowujemy dystans społeczny. Miejmy nadzieję, że następny rok okaże się dużo lepszy.
            W internacie panuje miła, koleżeńska atmosfera. Każdy pomaga sobie nawzajem w różnych sytuacjach. Wszyscy się lubimy i każdy może na siebie liczyć.

KONKURS MAŁOPOLSKA JESIEŃ

Skip to content