Zakończenie Roku Szkolnego Klas Maturalnych 2019/2020

Zakończenie Roku Szkolnego Klas Maturalnych 2019/2020

 

 

 „Nie uda nam się mieć
Wszystkiego na raz
Coś kończy się, żeby coś mogło trwać…”

W dniu dzisiejszym 24 kwietnia 2020 r. –  zgodnie z kalenarzem roku szkolnego maturzyści, czyli uczniowe klas trzecich Liceum Ogólnokształcącego i czwartych Technikum kończą naukę. W tym roku, sytuacja w której się wszyscy znaleźliśmy uniemożliwia zorganizowanie tradycyjnej uroczystości, pięknej,  pełnej wspomnień i wzruszeń akademii.  Mimo wszystko, chcemy Wam  podziękować i złożyć serdeczne życzenia.

 Drodzy Absolwenci!

Zapewne wielu z Was ma mieszane uczucia związane z opuszczeniem szkolnych murów…
Z jednej strony początek nowego etapu w życiu, nowe nadzieje i marzenia, ciekawość przyszłości. Z drugiej strony tęsknota za koleżankami i kolegami oraz wspólnie spędzonymi chwilami.  Ale,  jak mówią słowa piosenki  „coś kończy się, żeby coś mogło trwać …”. Wiele wspaniałych chwil jeszcze przed Wami!

Dziękujemy Wam za godne reprezentowanie Szkoły w uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych: akademiach,  zawodach sportowych, olimpiadach, konkursach, za liczne sukcesy z których jesteśmy bardzo dumni! Dziękujemy za uświetlanie uroczystości szkolnych śpiewem i muzyką w zespole „Consonans” oraz szkolnej „Orkiestrze”. Jesteśmy wdzięczni  za każdą inicjatywę podejmowaną przez Was na terenie naszej placówki, akcje charytatywne i pomoc koleżeńską.

Gratulujemy  Wam wszystkim pięknych świadectw i otrzymania tytułu Absolwenta „Ekonoma”. Jednocześnie życzymy zdania matury, dostania się na studia, dobrej pracy i spełnienia marzeń w najbliższej przyszłości. Mamy nadzieję, że tak, jak my Was, Wy również będziecie wspominać nas z uśmiechem i wzruszeniem.

Szanowni Rodzice!

Gratulujemy Państwu zakończenia ważnego okresu w życiu Waszego dziecka. Dziękujemy Państwu za współpracę i za okazaną życzliwość, za zaangażowanie i otwartość na potrzeby szkoły.

Dyrekcja, Wychowawcy, Nauczyciele, Uczniowie młodszych klas, Rada Rodziców

Skip to content