Sukces naszej uczennicy w konkursie geograficznym

Sukces naszej uczennicy w konkursie geograficznym

Z wielką dumą informujemy, że uczennica klasy 4b1,  Anna Pyznar, zdobyła drugie miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo – Planeta. Był to konkurs prac indywidualnych, polegający na własnoręcznym wykonaniu albumu pt. Najpiękniejsze regiony Polski.

Uczniowie naszej szkoły mogli także zgłaszać się do udziału w teście konkursowym z zakresu geografii Polski i świata. W tej formie konkursu wzięło udział 61 uczestników. Pierwsze miejsce w szkole zajął Wojciech Tabak z klasy 4b1.

Gratulacje dla zwycięzców!

Opiekunem konkursów była pani Agata Ziemba.

Zachęcamy do udziału w kolejnym konkursie geograficznym (geologicznym), którego szczegóły wywieszone są na tablicach informacyjnych w budynkach A i B oraz dostępne u nauczycieli geografii.

 

Skip to content