Rozstrzygnięcie walentynkowego konkursu językowego

Rozstrzygnięcie walentynkowego konkursu językowego

Z okazji walentynek nauczyciele języka angielskiego i niemieckiego zorganizowali konkurs, którego uczestnicy mogli wykazać się znajomością słownictwa w wybranym języku, związanego ze świętem zakochanych. W konkursie wzięło udział kilkudziesięciu uczniów z obu budynków. Zdobywcy pierwszych trzech miejsc w każdej kategorii językowej otrzymali w nagrodę podwójne zaproszenie na kawę i ciasto do limanowskiej kawiarni „Charlotte Café”

Najlepszą znajomością słownictwa angielskiego wykazali się:

Julia Oleksy (1. miejsce), Anna Rusin (2. miejsce) oraz Kinga Więcek i Jakub Pławecki (ex aequo 3. miejsce)

Natomiast ze słownictwem niemieckim najlepiej poradziły sobie:

Karolina Migacz (1. miejsce), Wiktoria Papież (2. miejsce) oraz Justyna Sroka i Natalia Zbyrowska (ex aequo 3. miejsce).

Gratulujemy!

Skip to content