„Poloneza czas zacząć” –  Studniówka  2020

„Poloneza czas zacząć” –  Studniówka  2020

11 stycznia 2020 roku tegoroczni maturzyści uczestniczyli w długo wyczekiwanym balu zwanym potocznie „Studniówką”. W tym roku po raz pierwszy od wielu lat nasi uczniowie bawili się poza murami szkoły w eleganckim lokalu „Leśna Perła”. Tej nocy w prawdziwym balu, w otoczeniu pięknych wnętrz i w miłej atmosferze uczestniczyła młodzież Liceum Ogólnokształcącego – klasy: 3M i 3P i Technikum – klasy: 4T1, 4b1, 4G2, 4WT3 wraz z wychowawcami, przedstawicielami rodziców i osobami towarzyszącymi.  

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 19.00, maturzyści powitali zaproszonych gości, a pani Dyrektor Joanna Rudek oficjalnie rozpoczęła bal. W czasie studniówki mieliśmy przyjemność gościć Posłów na Sejm RP – panią Urszulę Nowogórską oraz pana Wiesława Janczyka, Radnego Województwa Małopolskiego – pana Grzegorza Biedronia, Starostę Powiatu Limanowskiego – pana Mieczysława Urygę, Dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu Starostwa Powiatowego w Limanowej – pana Artura Krzaka oraz przewodniczącego Rady Rodziców – pana Piotra Zonia.

Ta wyjątkowa noc rozpoczęła się wspaniale zatańczonym polonezem i trwała do białego rana. Jak przystało na bal młodzież prezentowała się niezwykle elegancko, a całości dopełniło piękne oświetlenie sali, nastrojowa muzyka i oczywiście wspaniałe humory przyszłych maturzystów.

Kolejna „Studniówka”  już za dwa tygodnie, jesteśmy przekonani, że będzie równie udana jak ta pierwsza. A za sto dni… matura – życzymy naszym uczniom, aby była ona tak przyjemnym doświadczeniem, jak sobotni bal.

Skip to content