Z życia internatu – grudzień

Z życia internatu – grudzień

Konkurs plastyczny.

       Nasza koleżanka Klaudia Bodziony zajęła I miejsce w konkursie plastycznym

Dobro ma moc” organizowanym przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Limanowej. Gratulujemy!!

 Wigilia

      16.12.2019 r. zasiedliśmy do wspólnej wieczerzy. Spotkanie rozpoczęło się tradycyjnie – zaśpiewaliśmy kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Następnie Pani Kierownik złożyła wszystkim życzenia, a przewodniczący MRI przeczytała biblijny opis Narodzenia Pańskiego. Tradycji dopełniły: modlitwa, opłatek, życzenia, potrawy i śpiewanie kolęd.

Konkurs stroików

   Nasza koleżanka Klaudia Farganus wzięła udział w konkursie na.: „EKOLOGICZNY STROIK BOŻONARODZENIOWY” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Limanowej, Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa, Powiatowe Centrum Ekologiczne.

Charytatywny kiermasz dla Justyny Stochel

     Odbył się on 17.12.2019 roku. Uczniowie, wychowawcy oraz rodzice przygotowali ozdoby świąteczne. Nasza inicjatywa spotkała się z życzliwym przyjęciem. Zebraliśmy kwotę 1271 zł. Dziękujemy wszystkim za wsparcie nas podczas tego wydarzenia.

Skip to content