Wigilijne kolędowanie

Wigilijne kolędowanie

W ostatnim dniu nauki przed przerwą świąteczną spotkaliśmy się wszyscy na tradycyjnym kolędowaniu.

W atmosferę Świąt wprowadzili nas harcerze, którzy pod opieką pana Andrzeja Piętonia przekazali Światełko Betlejemskie na ręce pani Dyrektor Joanny Rudek. Następnie ks. Dariusz Dziedziak odczytał fragment Ewangelii św. Łukasza o narodzeniu Jezusa, a także wspólnie ze zgromadzonymi pomodlił się za wszystkich tych, których nie ma już pośród nas.

Program artystyczny prowadziła klasa 3T2 pod opieką pani Anety Pyrc. Nastrojowe kolędy śpiewane przez wokalistki zespołu Consonans wykonywane były przy akompaniamencie orkiestry szkolnej, która już drugi raz wystąpiła publicznie pod dyrekcją pana Janusza Guzika.

https://drive.google.com/open?id=1hlpRSxfVf6ngvjhM8Vw12CNx2a3E8WQj

Pani Dyrektor Joanna Rudek, przewodniczący Rady Rodziców pan Piotr Zoń oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Olgierd Halota złożyli nauczycielom i uczniom szkoły  tradycyjne życzenia świąteczne. Ostatnim akcentem naszego wspólnego kolędowania był występ grupy kolędniczej z klas trzecich i czwartych Technikum Budowlanego.

Skip to content