SKT Ekonom na jarmarku bożonarodzeniowym w Wiedniu

SKT Ekonom na jarmarku bożonarodzeniowym w Wiedniu

Ponad 100 uczniów naszej szkoły wzięło udział w świątecznym wyjeździe do stolicy Austrii – Wiednia, zorganizowanym przez SKT Ekonom.

 Naszą wycieczkę rozpoczęliśmy od spaceru, podczas którego mieliśmy okazję zobaczyć niektóre zabytki tego pięknego miasta m.in. Belweder. Kolejnym punktem programu było oglądanie wystaw w Muzeum Historii Sztuki, podzielone na różne sekcje tematyczne. Następnie zwiedzaliśmy Muzeum Historii Naturalnej, w którym można było podziwiać minerały z wszystkich zakątków ziemi, szkielety dinozaurów oraz różne zwierzęta lądowe, powietrzne i morskie.

Głównym celem podróży był jarmark bożonarodzeniowy. Spacer po pięknie przyozdobionym mieście przepełnionym mrugającymi światełkami, bombkami oraz innymi symbolami świątecznymi wprowadził nas we wspaniały nastrój świąteczny. Tak przystrojony Wiedeń zostanie w naszej pamięci na długo, a mnóstwo zrobionych zdjęć będzie nam przypominać o wspaniałej przygodzie. 

Skip to content