Upoluj swoją książkę

Upoluj swoją książkę

Jesteśmy jedną z ponad 1300 szkół, które zakwalifikowały się do ogólnopolskiej akcji Czytaj.pl pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Częścią tej ogólnopolskiej akcji promującej czytelnictwo jest projekt Upoluj swoją książkę, dzięki któremu uczniowie naszej szkoły będą mogli zupełnie za darmo przeczytać 12 bestsellerowych e-booków i wysłuchać audiobooków. 

Akcja jest organizowana z inicjatywy Instytutu Książki wraz z Krakowskim Biurem Festiwalowym, operatorem programu Kraków Miasto Literatury UNESCO oraz platformą e-book-ową woblink.com.

Wystarczy ściągnąć darmową aplikację WOBLINK, zeskanować kod QR z plakatów rozwieszonych w szkole i czytać/słuchać przez cały listopad!

W razie pytań prosimy o kontakt z biblioteką szkolną.

Zapraszamy do udziału w akcji!