Biblioteka szkolna inspiruje

Biblioteka szkolna inspiruje

24 października w Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej odbyło się ciekawe spotkanie, którego autorkami były „pozytywnie zakręcone” uczennice naszej szkoły – Kasia i Zuzia. Od 3 lat uczestniczą one w Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, dlatego też chciały podzielić się z koleżankami i kolegami swoimi zainteresowaniami.

Kasia i Zuzia uwielbiają czytać książki. Jedna z nich pisze także swoje własne, a druga jest świetnym fotografem. Dziewczęta z niezwykłym zaangażowaniem opowiedziały o swoich przygodach z książkami i targami. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego też w najbliższym czasie zostanie powtórzone.

Celem spotkania była promocja literatury, zachęcanie do czytania, dzielenia się swoimi zainteresowaniami oraz inspirowanie innych.

Pokaż, że czytasz!

Biblioteka szkolna zaprasza.

Skip to content