Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Wypożycz książkę na święta!

Wypożycz książkę na święta!

Jak co roku zapraszamy Was do udziału w akcji Wypożycz książkę na Święta.  Na szkolnych wyświetlaczach LCD, w gablotach bibliotecznych oraz wystawach książek w czytelni biblioteki  prezentujemy i polecamy nowości książkowe zakupione do biblioteki szkolnej w ramach rządowego programu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.  

Okres Świąt, a niedługo też ferii zimowych, jest świetnym czasem na zaległą lekturę. Sięgnijcie po coś nowego, jeszcze nieznanego, niesamowitego, wzruszającego!

Zawsze chętnie Was widzimy.

Zapraszamy!

Skip to content