Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

20 rocznica powstania Chóru Mieszanego Canticum Iubilaeum

20 rocznica powstania Chóru Mieszanego Canticum Iubilaeum
      Mamy przyjemność zaprosić społeczność naszej szkoły na uroczysty koncert oraz Mszę Św., która odbędzie się 17 listopada 2018 r. w Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej. Koncert uświetni 20 rocznicę powstania Chóru Mieszanego Canticum Iubilaeum, którego członkami są uczniowie szkół średnich, studenci, osoby pracujące zawodowo oraz będące już na emeryturze. Zespół bierze udział w licznych występach i koncertach w kraju i za granicą. 
      Zapraszamy do wysłuchania koncertu, bo jak pisze św. Augustyn – “Kto śpiewa, dwa razy się modli”.
 
 
Skip to content