Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Konkurs szachowy w naszej szkole

Konkurs szachowy w naszej szkole

Tegoroczne zawody o mistrzostwo Zespołu Szkół Nr 1 zakończyły się dużym sukcesem Przemysława Wójcika, który uzyskał komplet 7 punktów z siedmiu gier (w ubiegłym roku był piąty). Drugą pozycję etatowo zajmuje Kamil Pławecki – w bieżącym roku wystarczyło uzyskanie 5,5 punktów. Na trzecim miejscu uplasował się – awansując z ubiegłorocznego 11. miejsca – Szymon Matras (5 pkt). Tyle samo punktów wywalczył zdobywca czwartego miejsca – Jakub Kotara.
Z dziewcząt najlepiej (tak jak i w roku poprzednim) grała Magdalena Bubula (4 pkt), a wicemistrzowski tytuł przypadł Justynie Katra (3,5 pkt).

Naszym najlepszym szachistom życzymy, aby w zbliżających się drużynowych mistrzostwach powiatu szkół średnich poprawili się (w stosunku do drugiego miejsca w roku poprzednim) o jedną lokatę.

Sędzia: Ryszard Ewert

Skip to content