Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Budżet Obywatelski- głosuj i Ty

Budżet Obywatelski- głosuj i Ty

Informujemy, iż  istnieje możliwość wspierania ciekawych inicjatyw  z naszego subregionu zgłoszonych w 3 edycji  Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego.

Budżet Obywatelski Województwa pozwala Małopolanom kształtować ich najbliższe otoczenie, umożliwia określenie potrzeb, daje możliwość wskazania co jest dla nich szczególnie ważne. Dzięki niemu mieszkańcy określają priorytety dla rozwoju powiatów, subregionów oraz całej Małopolski. Pozwala mieszkańcom Województwa decydować o tym na co wydać publiczne pieniądze, a do zagospodarowania jest aż 8 mln zł! 

Głosować może każdy, kto ukończył 16 rok życia, w terminie od 10 września do  5 października 2018 r. poprzez stronę internetową www.bo.malopolska.pl

Wyniki głosowania poznamy przed 30 listopada 2018 r, natomiast wszystkie zwycięskie zadania zostaną zrealizowane najpóźniej do końca 2020 r.

Zachęcamy do głosowania.

Skip to content