Aktualności – wrzesień

Aktualności – wrzesień

 


„Do nauczania i uczenia się te trzy środki pomocnicze są nieodzowne:
po pierwsze – książki,
po drugie – książki,
po trzecie – książki,
bez nich nic nie pomogą nasze wysiłki.”
      Stanisław Konarski

Serdecznie witamy Was KOCHANI BIBLIOMANIACY po wakacjach. Czekamy na Was! Szczególnie chCemy zaprosić do naszej biblioteki uczniów klas pierwszych, gdyż jak wiadomo „Biblioteka to dobre miejsce dla człowieka … :)”

Zapraszamy do  śledzenia na bieżąco gablot bibliotecznych,  gdzie będziemy zamieszczać różnego rodzaju informacje i ciekawostki. Możecie już zobaczyć gazetkę pt. „Nasza biblioteka”.

8 września odbędzie się kolejna odsłona Narodowego Czytania. W roku 100-lecia odzyskania niepodległości lekturą jest „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego, a także 44 teksty „Antologii Niepodległości”. Więcej informacji przeczytacie na szkolnych wyświetlaczach LCD.

Przypominamy o trwającym do 30 września konkursie fotograficznym pt. „Jaka jest Polska w Waszych oczach”. Odsyłamy do gabloty bibliotecznej (korytarz szkolny – parter) oraz do biblioteki.

Chętnych uczniów zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym p.n. „Z obiektywem przez Powiat” pod honorowym patronatem Jana Puchały Starosty Limanowskiego. Organizatorami konkursu są Powiat Limanowski i Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej. Regulamin konkursu oraz szczegółowe informacje znajdują się w bibliotece szkolnej.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w proponowanych KONKURSACH!

Skip to content