Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2018-2019

Informacja o rozpoczęciu roku szkolnego 2018-2019

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/20019 w Zespole Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego odbędzie się 3 września 2018r.  Na godzinę 800 zapraszamy wszystkich uczniów oraz rodziców do kościoła parafialnego w Limanowej –Sowlinach, gdzie zostanie odprawiona Msza Święta połączona z częścią artystyczną. Po zakończeniu uroczystości uczniowie klas Liceum Ogólnokształcącego, Branżowej Szkoły I Stopnia udadzą się pod opieką wychowawców do budynku B przy ul. Witosa 5, natomiast klasy Technikum do budynku A przy ul. Piłsudskiego 81.

Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego: 

Budynek B

930     uroczystości związane z obchodem 79 rocznicy wybuchu II wojny światowej

1015   spotkania młodzieży z wychowawcami

 Harmonogram spotkań wychowawców klas z uczniami bud B 

 

Budynek A

930     uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

1000   spotkania młodzieży z wychowawcami według harmonogramu

Harmonogram spotkań wychowawców klas z uczniami budynek A

Serdecznie zapraszamy.

Dyrekcja Szkoły

Skip to content