Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Światowy Dzień Zdrowia

Światowy Dzień Zdrowia

Dnia 7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia 2018.

W tym jubileuszowym, 70-tym roku swojej działalności, Światowa Organizacja Zdrowia wzywa do zaangażowania w działania służące poprawie zdrowia nas wszystkich.

Światowy Dzień Zdrowia jest okazją do globalnych i lokalnych dyskusji na temat sposobów osiągnięcia zdrowia dla wszystkich.

Celem Światowego Dnia Zdrowia jest skupienie uwagi na konieczność zapewnienia powszechnej opieki zdrowotnej i możliwych do osiągnięcia zyskach płynących z tego faktu.

POMYŚL: Jaki jest Twój udział w Światowym Dniu Zdrowia 2018? Co możesz zrobić dla siebie, najbliższych i Twojego otoczenia, aby służyło Ci dobre zdrowie przez długie lata? Porozmawiaj z bliskimi na ten ważny temat. ZASTANÓW SIĘ: co warto robić, a czego powinieneś unikać? DZIAŁAJ! TWOJE ZDROWIE W TWOICH RĘKACH. Zacznij od rzeczy prostych, pozornie nieistotnych, przecież na nasze ŻYCIE w ZDROWIU mają wpływ właśnie takie drobnostki każdego dnia…

TRZYMAMY KCIUKI I ŻYCZYMY WYTRWAŁOŚCI W ZDROWYCH POSTANOWIENIACH ! POWODZENIA !

Szkolna Grupa „APETYT NA ZDROWIE“

 

Wiecej informacji na stronie: http://psselimanowa.wsse.krakow.pl/498-swiatowy-dzien-zdrowia-zdrowie-dla-wszystkich.html

Skip to content