Międzynarodowe Targi Turystyki

Międzynarodowe Targi Turystyki

Dnia 23 marca 2018 roku klasa I oraz III technikum hotelarskiego wyjechała na 24. Międzynarodowe Targi Turystyki, SPA, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego GLOBalnie 2018r. w Katowicach.

Podczas uczestniczenia w targach, uczniowie mieli możliwość zapoznania się z informacjami na temat regionów turystycznych, z nowościami w tej branży i przede wszystkim ze sposobami promocji imprez turystycznych.

Targom towarzyszyły  konferencje dotyczące nowych produktów turystycznych i zmian w turystyce.

 Spotkanie z Jaśkiem Melą wywarło ogromne wrażenie.  

Podróżnik, społecznik, bohater filmu, szef fundacji pomagającej osobom po amputacjach. Wypadek i trudności pokazały mu, że o życie wypełnione przygodą i radością trzeba walczyć. Nie czuje się bohaterem, choć wielu za takiego go uważa.

Spotkanie dało nam wiele motywacji do spełniania marzeń  i wprowadziło w dobry nastrój na resztę dnia – mamy nadzieję, że będzie się utrzymywał przez długi czas. Nie obyło się również bez zdjęcia po zakończonym wykładzie.

Skip to content