Pełen energii i uśmiechu kurs salsy dla każdego !!!

Pełen energii i uśmiechu kurs salsy dla każdego !!!

Szkolna Grupa “APETYT NA ZDROWIE”

ZAPRASZA NA KURS SALSY DLA KAŻDEGO!!!

Salsa rozluźnia i odpręża umysł i ciało !

RUSZAMY JUŻ PO FERIACH! Zapisz się i zobacz jakie to proste i przyjemne !!!
ROZPOCZNIJ WEEKEND Z UŚMIECHEM NA TWARZY 🙂 🙂 🙂

 Jak dbać o zdrowie tanecznym krokiem w gronie przyjaciół i kolegów?

W Nowym Roku wszyscy mamy zapał i chęć na nowe doświadczenia, chcemy optymistycznie rozpocząć kolejny rok, mamy też często ochotę rozpocząć coś od nowa, zrobić coś nietypowego,  innego niż do tej pory … Mamy dla Ciebie ŚWIETNĄ PROPOZYCJĘ!

A może skusisz się na KURS SALSY z wykwalifikowanym instruktorem tańca? 

Tańce latynoamerykańskie, w tym salsa, są niezwykle popularne na świecie.

Stoi za tym przede wszystkim energiczna muzyka i żywiołowe ruchy. To połączenie sprawia, że salsa porwie do tańca nawet najbardziej oporne osoby! Figury taneczne salsy opierają się na prostych, rytmicznych krokach, bujaniu biodrami i pracą górnej części ciała. W zależności od konkretnej odmiany salsy, tańczy się ją w każdym przypadku nieco inaczej, jednak podstawy tego stylu pozostają niezmienne.

Szkolna Grupa ,,APETYT NA ZDROWIE” zaprasza więc wszystkich chętnych na kurs SALSY prowadzony przez wykwalifikowanego instruktora i tancerza tańca towarzyskiego, prowadzącego własną szkołę tańca.

Zajęcia będą odbywać się od marca w piątki w godzinach 13.30 – 15.00  (czyli po 2 lekcje 45-minutowe) na sali gimnastycznej ZS Nr 1 w Limanowej. Ilość miejsc ograniczona, preferowana liczba osób to około 20 par tanecznych, koszt tylko 2,5 zł za zajęcia 45 min, czyli jedynie 5 zł tygodniowo od ucznia naszej szkoły (partnerzy – uczniowie spoza naszej szkoły: koszt 10 zł tygodniowo).

Nabór uczestników trwa do 9 lutego. Startujemy od marca!

MASZ OCHOTĘ MIŁO SPĘDZIĆ CZAS? CHCESZ ZOBACZYĆ, CZY WARTO? PRZYJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM 🙂 🙂 🙂
ZAPRASZAMY!!! Zgłoszenia przyjmują Panie: Agnieszka Sułkowska i Dorota Żelasko.

Salsa polecana jest każdemu, kto czuje latynoamerykańskie brzmienia i płomienny charakter tańca.

Salsa będzie doskonałą rozrywką dla par, wzajemną nauką swojego ciała i ciekawym spotkaniem temperamentów. Jednak aby zatańczyć salsę w parze, wcale nie trzeba być w związku. Już podczas pierwszych zajęć salsy, na sali, dobiera się kobiety i mężczyzn w taneczne pary, tańczymy razem w kole, zmieniając się co jakiś czas – na zajęcia można więc przyjść samemu i poznać nowych kolegów, koleżanki JJJ

Podczas zajęć, poza świetną atmosferą, zyskaniem dobrego samopoczucia i oddaniu się zabawie, spalimy mnóstwo kalorii, ponieważ salsa jest bardzo żywiołowym tańcem. Jego energię poczują przede wszystkim nogi i biodra, bo na ich pracy opiera się cała technika, a także górna część ciała, dzięki licznym wymachom ramion i ruchom dłoni, w które obfituje ten latynoamerykański styl taneczny.

Skip to content