Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

III edycja Zawodowego GPS-u

III edycja Zawodowego GPS-u

Dnia 30 stycznia 2018 roku o godz. 10.00  rozpoczął się drugi etap III edycji konkursu Zawodowy GPS. Uczestniczyło w nim 74 uczniów – zwycięzców pierwszego etapu. Zmierzyli się z pytaniami z poszczególnych branż: hotelarskiej, ekonomicznej, handlowej, gastronomicznej, budowlanej, geodezyjnej i weterynaryjnej. Uczestnicy konkursu mieli godzinę na rozwiązanie testu składającego się z 20 pytań. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej. Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom, a z najlepszymi spotkamy się już niebawem na FINAŁOWEJ GALI, która odbędzie się dnia 6 marca 2018 roku.

Skip to content