Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska

Zbiórka karmy dla zwierząt ze schroniska

ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA

Każdego roku do schroniska trafia mnóstwo porzuconych, bezdomnych zwierząt

Część podopiecznych szybko znajduje nowy dom, lecz do wykarmienia wciąż pozostaje spora liczba zwierzaków.

Z tego powodu klasa 3 weterynaryjna organizuje zbiórkę wyposażenia potrzebnego do zapewnienia odpowiednich warunków dla czworonożnych przyjaciół czekających na nowy dom.

Potrzebne są między innymi:

  • karma dla psów i kotów,
  • koce,
  • ręczniki,
  • szampony,
  • szczotki,
  • różnego rodzaju zabawki,

Każda rzecz przyniesiona przez was nawet w niewielkiej ilości będzie pomocą dla pracowników schroniska przy opiece nad zwierzętami.

Zbiórka trwać będzie od 13 listopada do 12 grudnia. Pokarm oraz inne przedmioty prosimy przynosić do sali nr 30, bądź do Pani Pedagog. Po zakończeniu akcji pokarm i zebrane akcesoria zostaną przekazane do schroniska dla zwierząt w Krakowie.

DZIĘKUJEMY ZA WSZELKĄ POMOC!!!

Skip to content