Zapraszamy gimnazjalistów na warsztaty

Zapraszamy gimnazjalistów na warsztaty

Dyrekcja i nauczyciele Zespołu Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży stojącej przed wyborem nowej szkoły, zapraszają uczniów klas III gimnazjum zainteresowanych kształceniem zawodowym w technikum lub branżowej szkole I stopnia do udziału w warsztatach pt.: „Limanowska Akademia Młodego Technika”.

Warsztaty odbędą się 19.12.2017 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego przy ul. Piłsudskiego 81 w Limanowej. Udział w warsztatach pomoże uczniom w wyborze odpowiedniego kierunku kształcenia. Dokonując zgłoszenia uczestników należy zadeklarować wybór siedmiu różnych warsztatów, o udziale zadecyduje kolejność zgłoszeń (ilość miejsc ograniczona).

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się pod tym adresem.

Skip to content