Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Ogłoszenie o przetargu

Ogłoszenie o przetargu

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej  ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na wynajem  jednego pomieszczenia szkolnego w budynku B przy ul. Witosa 5 celem prowadzenia sklepiku  dla młodzieży szkolnej.

Szczegóły dotyczące przetargu znajdują w poniższych linkach:

www.ekonom.edu.pl/pliki/ogloszenie-o-przetargu-sklepiku-1-k.doc

www.ekonom.edu.pl/pliki/regulamin-przetargu-2017.doc

www.ekonom.edu.pl/pliki/wzor-umowy-2017.doc

www.ekonom.edu.pl/pliki/zarzadzenie-sklepiki-2017.doc​

Skip to content