Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Wycieczka zawodoznawcza do ZOO

Wycieczka zawodoznawcza do ZOO

17 października uczniowie klasy weterynaryjnej pojechali do ZOO w Krakowie.

Pogoda dopisywała więc uczniowie klasy trzeciej technikum weterynaryjnego korzystając w pełni z uroków polskiej, złotej jesieni, 17 października pojechali do ZOO w Krakowie. Mieli oni niezwykłą szansę podziwiać wiele gatunków zwierząt z całego świata, niektórych szczególnie zagrożonych wymarciem w warunkach naturalnych. Dobre humory dopisywały zarówno naszym uczniom jak również mieszkańcom ogrodu zoologicznego, którzy chętnie opuszczali bezpieczne kryjówki, by móc przywitać się i pozować do zdjęć. Po udanym zwiedzaniu wszyscy szczęśliwi i zmęczeni wróciliśmy do Limanowej. Poniżej krótka fotorelacja, oczywiście ze zwierzakami w roli głównej.

Skip to content