Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Konkurs na logo szkoły

Konkurs na logo szkoły

Zespół Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej ogłasza Konkurs na nowe logo Zespołu Szkół Nr 1, które stanowić będzie oficjalny symbol identyfikacji wizualnej Zespołu Szkół Nr1.
Logo będzie wykorzystywane do celów identyfikacyjnych, reklamowych, informacyjnych, korespondencyjnych, promocyjnych Szkoły. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszego Zespołu Szkół Nr 1.

Prace konkursowe należy składać, zgodnie z wymaganiami zawartymi w Regulaminie, w bibliotece szkolnej w terminie do 24 listopada 2017r.

Zapraszamy do udziału w Konkursie. Dla zwycięzcy przewidziana jest atrakcyjna nagroda.

A oto regulamin: pobierz plik pdf

Skip to content