Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Sukces sportowców Ekonoma!

Sukces sportowców Ekonoma!

Dnia 14 czerwca 2017 roku w Czchowie odbył się FINAŁ WOJEWÓDZKIEJ LICEALIADY w 6 piłkarskich

Nasza szkolna drużyna w składzie: Kamil Palacz, Patryk Opoka, Mariusz Liptak, Dawid Honda, Kacper Skrzatek, Krzysztof Judka, Dominik Pach, Karol Pietrzak, Kacper Pławecki, Mirosław Kordeczka pod opieką Tomasza Sebastjańskiego zdobyli MISTRZOSTWO WOJEWÓDZTWA !

SERDECZNIE GRATULUJEMY

Skip to content