Fundusze Europejskie

Projekt „Innowacyjny staż zawodowy szansą na lepszy start w dorosłe życie” realizowany jest przez Zespół Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 16.III 2017 / czwartek/ w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej / etap szkolny /.

W zawodach brali udział uczniowie 7 klas. Awans do zawodów miejsko-gminnych uzyskali:

Trzupek Ewelina kl.IV G/W – I miejsce,
Hojnor Maciej III T2 – II miejsce.

Gratuluję wszystkimi zapraszamy za rok.
Organizatorem był nauczyciel EDb Robert Papież.

Skip to content