Jesteśmy wśród najlepszych!

Jesteśmy wśród najlepszych!

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum w Zespole Szkół Nr 1 im. J. Piłsudskiego w Limanowej jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

W Ogólnopolskim XVI Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy nasze Technikum zajęło 59 miejsce uzyskując tym samym tytuł “Złotej Szkoły 2014”. Dla najlepszych polskich liceów i techników Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” wprowadza tytuły i wyróżnienia graficzne o kształcie szkolnych tarcz, które są potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia.

Dlatego też jesteśmy dumni, że nasze Technikum znalazła się w gronie pierwszej setki techników w Polsce i otrzymaliśmy zaszczytny tytuł “Złotej Szkoły 2014”. W Rankingu Techników w Małopolsce zajęliśmy miejsce 7, a w powiecie limanowskim miejsce 1.

Zobacz:

Ogólnopolski Ranking Techników 2014
Ranking Techników 2014 – woj. małopolskie

Skip to content